
Шатер намет 4-місний із дном антимоскітний 2217 зелений
2 690 ₴
- В наявності
- Код: 2217
+380 (73) 411-27-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намет, альтанка, намет 2217 автоматичний, парасолькового типу на 3-4 персони з чудовою вентиляцією якісна та водостійка модель.
Розміри: Ш240хД240хВ160см
- Шатер із москітною сіткою дасть змогу сховатися від сонця в спекотний день і захистить від набридливих комах. Всередині ви зможете розташуватися для ночівлі в теплу погоду.
Відкидна стінка встановлюється на тримачі та набуває форми козирка. Дах зроблений з двох частин, що убереже тент від намокання й сонячних променів, зберігши всередині намети прохолоду влітку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Тип виробу | Намет |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 4 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Висота в упаковці | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690 ₴










