
Набір сигналізаторів з пейджером Weida 4+1 WFA 214 з системою антизлодій у кейсі
3 400 ₴
3 050 ₴
- В наявності
- Код: wWFA214
Набір сигналізаторів із пейджером WEIDA WF214 — професійний набір для коропового лову. Складається з чотирьох сигналізаторів і пейджера.
Головні особливості набору:
1) Наявність металевих штормових обмежувачів (органічники дадуть змогу зберегти вудлище в зафіксованому положенні у разі сильного бічного вітру або течії);
2) Наявність системи антизлодій (за увімкненої системи сигналізатор спрацює, якщо зняти вудлище з підставки);
3) Режим нічної підсвітки ролика;
4) Наявність регулювань тону, гучності, чутливості;
5) Наявність режиму "вібрація" у пейджера;
6) Можливість гнучкого настроювання світлової індикації;
7) Різальний тон сигналізації під час клювання вперед/назад;
8) Живлення пейджера та сигналізаторів від батарейок 9 вольтів "Крона"; 9) Знімна кліпса для кріплення педжера на ремені;
10) Роз'єм на сигналізаторі типу Extrajack –2.5 мм. для під'єднання елекронного свингера;
11) Чорний матовий корпус із захистом від води та вологи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Особливості | Кейс для транспортування, Живлення 9V, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Роз'єм для підключення сигналізатора |
| Радіус дії | 200 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Тип сигналізації | Акустична, Оптична, Вібрація |
| Колір | Чорний |
| Розмір кейса | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 3 050 ₴










