-14%

Набір сигналізаторів покльовки Weida FA02 4+1
2 728 ₴
2 350 ₴
- В наявності
- Код: wFA02
+380 (73) 411-27-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір сигналізаторів із пейджером Weida FA02-4 (4+1) у кейсі — це чудовий набір коропових сигналізаторів.
До набору входять: чотири сигналізатори та пейджер, так само п'ять крон 9V, постачається в зручному м'якому кейсі. Корпус сигналізаторів і пейджера прогумований.
Сигналізатори мають настроювання гучності, тональності й кожен має діод свого кольору. З настанням темряви автоматично активізується нічний режим і загоряється білий світлодіод, який на світанку автоматично вимикається. Сигналізатори мають роз'єм для під'єднання електронних свингерів. Пейджер обладнаний функцією вібрації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Weida |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Особливості | Кейс для транспортування, Живлення 9V, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски, Роз'єм для підключення сигналізатора |
| Радіус дії | 150 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Тип сигналізації | Акустична, Вібрація |
| Колір | Білий |
| Розмір кейса | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴



